Služby

Poradenství a produkty pro zahrádkáře

Rozšířili jsme nabídku prodeje o zahrádkářské potřeby, substráty, zahrádkářské fólie, hnojiva, mulčovací kůry, postřiky a truhlíky do oken.  Zajistíme Vám i ovocné stromky a okrasné keře podle Vašeho přání. V sezóně máme v prodeji krásné vzrostlé balkonové květiny přímo od českého pěstitele. Truhlíky Vám i na přání vysadíme.

fotka1test fotka2testfotka3test
Květinové aranžmá interiéru a exteriéru

Na Vaše přání připravíme interiérové dekorace z řezaných, umělých I sušených květin. Pokud si nejste jisti svojí volbou, je možné si v prodejně dohodnout osobní návštěvu Vašeho interiéru naším profesionálem. Vyzdobíme interiéry kanceláří, hotelů, firem, domů či společenských akcí. Příjemné pracovní prostředí doplněné květinami zvyšuje pracovní nasazení a přispívá k vzájemné pohodě. Máme letité zkušenosti s realizací interiérových dekorací a zeleně. Dekorace interiéru vám navrhneme tak, aby esteticky doplňovaly interiér a zároveň splňovaly přání a požadavky zákazníka. Pravidelně zajišťujeme i dodávky řezaných květin.

 

Spolupráce s pohřební službou

Zajišťujeme komplexní pohřební služby včetně veškerých náležitostí. Spolupracujeme s pohřebním ústavem Rekviem Rosice. Vyřídíme za Vás všechny potřebné formality. Pohřby do země, kremační rozloučení. Dále vytištění parte ještě téhož dne, převzetí oblečení zesnulého, zajištění kapely v případě pohřbu do hrobu, zajištění autobusu, dohodnutí řečníka a hudby v krematoriu a odvoz květinové smuteční výzdoby přímo k obřadu. Vytvoříme pro Vás květinovou výzdobu dle Vašeho výběru a uvážení (květinové katalogy k nahlédnutí). Jsme připraveni Vám co nejlépe profesionálně posloužit.

 

Velikonoce, Dušičky, Vánoce

V období Velikonoc máme pro Vás každý rok připravené krásné dekorace do Vašeho interiéru a exteriéru. V podzimním období vždy pravidelně připravujeme bohatou nabídku dekorací k památce zesnulých. V období kouzelného adventu a Vánoc zajišťujeme kompletní nabídku interiérových i exteriérových dekorací. Nabízíme luxusní adventní věnce, stolní dekorace, vánoční hrnkové rostliny, závěsné a originální vánoční dekorace. Jsme připraveni vyrobit pro Vás i kompletní vánoční výzdobu Vašeho interiéru.

fotka1test fotka3test fotka4test